Background

zastosowanie

icons

DACHY

SI ROOF
SI Roof, to specjalistyczna izolacja zewnętrzna dachów w postaci natryskowej pianki poliuretanowej. Wyróżnia się zwiększoną wytrzymałością i niezwykle niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Świetnie sprawdza się, jako izolacja zewnętrzna dachów we wszystkich rodzajach budynków mieszkalnych, przemysłowych oraz gospodarczych.

SI ATTIC SOFT
SI Attic Soft to niezawodna izolacja termiczna i akustyczna poddaszy. Produkt wykonano z najwyższej jakości surowców, specjalnie dostosowanych do izolacji wewnętrznej poddaszy. Jego otwartokomórkowa struktura znakomicie sprawdza się jako wewnętrzna izolacja akustyczna poddaszy.

SI ATTIC HARD
SI Attic Hard zapewnia profesjonalną izolację wewnętrzną i zewnętrzną dachów oraz poddaszy. Innowacyjnie opracowana formulacja i zamkniętokomórkowa struktura pianki sprawiają, że produkt idealnie izoluje poddasza zarówno budynków mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej, przemysłowych oraz rolniczych.

icons

Ściany

SI WALL
Zaawansowany technologicznie produkt, gwarantujący precyzyjną izolację techniczną ścian i fasad, niezależnie od ich struktury. Może być stosowany zarówno do izolacji ścian wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych, przemysłowych lub rolniczych.

SI FRONT SYSTEM
Tworzy niezawodny system izolacji zewnętrznych ścian budynków, zapewniając estetyczny wygląd elewacji. Zachowuje świetne właściwości dyfuzyjne. Jest całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy dla zdrowia ludzi i zwierząt.

icons

Podłogi

SI FLOOR Niezwykle wytrzymała izolacja podłóg, posadzek i fundamentów. Dzięki innowacyjnej formulacji oraz zaawansowanej technologii skutecznie zabezpiecza i ociepla wszelkie powierzchnie podłogowe, wymagające zwiększonej odporności na obciążenia zewnętrzne.

Masz pytanie?

Śmiało kontaktuj się z nami!.